Він був прекрасним. До болю прекрасним. І недоступним. Бо такому, як Кікучі Тадаші, не судилося бути з таким, як Шіндо Айноске. Ніколи.
“я написав був цю роботу, щойно подивившись це аніме, коли воно тільки вийшло. тоді я ще був підлітком і, можна сказати, не вмів писати історії. але ось зараз вирішив викласти цю сюди. не знаю чому. будь ласка, вбийте мене.”